logo huidfonds
Home / Expertise / Nederlandse vereniging voor mensen met een Wijnvlek
Nederlandse vereniging voor mensen met een Wijnvlek

Nv WSWs Nederlandse vereniging voor mensen met een Wijnvlek of Sturge-Weber syndroom.

Een wijnvlek is een aangeboren vaatafwijking in de huid veroorzaakt door een teveel aan bloedvaatjes. Ze komen vaak voor in het gelaat, maar ook op de armen, benen en andere delen van het lichaam. De plek is altijd vanaf de geboorte aanwezig en wordt vaak donkerder en dikker in de loop der jaren. Ongeveer drie op de duizend pasgeborenen hebben een wijnvlek.

Lees verder 

Wijnvlek

Wijnvlek

Een wijnvlek wordt ook wel een naevus flammeus genoemd en is een aangeboren vaatafwijking.

Lees verder 

Mariët heeft een wijnvlek in haar gezicht

Mariët heeft een wijnvlek in haar gezicht

Mariët (29) is fotograaf en woont met haar man en zoontje in Den Haag op loopafstand van het strand. Ze is daar vaak te vinden met hun hond.

Lees verder 

Carine JM van der Vleuten - Dermatoloog

Expertise

Carine JM van der Vleuten - Dermatoloog 

De psychosociale impact van een huidaandoening 

Meer Expertise
NLNet

Het Nederlands Netwerk voor Lymfoedeem en Lipoedeem Het Nederlands Netwerk voor Lymfoedeem en Lipoedeem, NLNet, is er voor mensen die leven met lymfoedeem en/of lipoedeem en hun naasten.




Lees verder 

NVLE

Ga voor meer informatie over CDLE naar de website van de patiënt vereniging




Lees verder 

Onafhankelijk Nederlands Hyperhidrosis Forum




Lees verder 

Overzicht Expertise
 
Disclaimer Terms & Conditions Cookies Cookie voorkeuren Privacy © Huidfonds 2025
 
Het Nationaal Huidfonds

Het Nationaal Huidfonds zet zich in om huidaandoeningen te verminderen en het leven met een huidaandoening te verbeteren. Dit kan dankzij de steun van mensen zoals jij. Help ons mee en steun ons vandaag nog.


Ja, ik help graag!