Steun het Huidfonds als bedrijf!
Sponsoring Huidfonds
Om onze doelstellingen te realiseren richt het Huidfonds zich op actieve fondsenwerving. We verwerven financiële middelen via donaties, giften, legaten, bijdragen van het bedrijfsleven en andere sponsoren.
Wil men het Huidfonds als bedrijf steunen dan kan dat op verschillende manieren via:
Bedrijfsdonateur
Als bedrijf kunt u donateur worden van het Huidfonds voor minimaal € 100,- per jaar. U heeft dan recht op vier exemplaren van het magazine HUID. Wij kunnen HUID zenden naar de prive adressen van uw medewerkers. Naar welk adres u HUID wilt laten versturen kunt u doorgeven aan het secretariaat van het Huidfonds, postbus 2660, 3500 GR Utrecht of per mail, klik dan hier.
Patroon Stichting Nationaal Huidfonds
De Stichting Nationaal Huidfonds biedt bedrijven de mogelijkheid om patroon te worden van het Huidfonds. Het patroonschap is gereserveerd voor bedrijven met een goede naam op het gebied van aan huid gerelateerde producten en die de doelstellingen van het Huidfonds onderschrijven. Een bedrijf kan patroon worden door jaarlijks een vast bedrag aan het Huidfonds te schenken. De tegenprestatie bestaat uit de vermelding van patronen in het blad HUID, op de website van het Huidfonds en in het jaarverslag. Er zijn inmiddels 18 bedrijven die patroon zijn van het Huidfonds. Voor het aangaan van een patroonschap zijn meerdere opties mogelijk.( zie ook Richtlijnen patroonschap)
Adoptie van wetenschappelijk onderzoek
Meer wetenschappelijk onderzoek naar oorzaken en behandelmethoden van huidziekten in Nederland is absoluut noodzakelijk. Bent u als bedrijf, vanuit maatschappelijke en/of publiciteitsmotieven geïnteresseerd om wetenschappelijk onderzoek te financieren dan zijn hiervoor verschillende mogelijkheden. Bijvoorbeeld:
* U kunt een bepaald onderzoek in zijn geheel ‘adopteren’ of een deelonderzoek financieren. * U zou een onderzoeksvraag rond huid of huidaandoeningen kunnen formuleren die u als bedrijf graag beantwoord zou willen zien. Vanuit deze vraagstelling zou het Huidfonds op zoek kunnen gaan naar de onderzoeksmogelijkheden.
Steunfonds Huid
Speciaal voor het bedrijfsleven is het Steunfonds opgericht, waarin ondernemingen voor een periode van 5 jaar een bedrag storten. Na deze periode ontvangen ze hun geld terug. Het Huidfonds gebruikt de opbrengsten van het te beheren vermogen voor haar werk. Bedrijven kunnen op deze manier gebruik maken van de fiscale mogelijkheden om het Huidfonds krachtig te ondersteunen.
Interesse?
Bent u geïnteresseerd en overweegt u het Huidfonds te steunen. Aarzel niet en neem contact op met de heer Peter M. H. Simons, directeur Huidfonds (030) 28 23 995 of via email directie@huidfonds.nl
Het Huidfonds zet zich in voor de bestrijding van huidziekten. Met uw steun kunnen we dat blijven doen! Het Huidfonds ontvangt geen overheidssteun en is afhankelijk van donaties (of sponsorgelden). Het Huidfonds beschikt over het CBF-keurmerk voor verantwoorde fondsenwerving en -besteding. Wilt u onderzoek naar en voorlichting over huidziekten steunen, dan is uw donatie meer dan welkom op gironummer 77331 ten name van Stichting Nationaal Huidfonds te Arnhem.










